המדריך לקידום ובניית אתרים

בעלי עסקים צריכים לדעת קידום ובניית אתרים. אם אתם בעלי עסק קטן או בינוני, אולי כדאי שתיקחו רגע או שניים, מזגו לעצמכם כוס קפה, ותקראו את השורות הבאות. בטקסט הקצר הזה תגלו את הבסיס החיוני לכל בעל עסק מודרני, שצריך את השילוב הקדוש של השיווק המקוון – אתר אינטרנט ומערך קידום מוצלח.

אחד הדברים שאנשים לא מבינים, או יותר נכון בעלי עסקים שלא התקדמו לא מבינים, זה את העוצמה השיווקית והכלכלית שהאינטרנט מאפשר להם. בקידום ובניית אתר נכונים אפשר לקחת את העסק הרבה יותר רחוק והרבה יותר מהר ממה שאי-פעם דמיינתם, או לפחות בגבול הדמיון הפרוע ביותר שלכם.

החוקים של קידום ובניית אתרים:

נתחיל בבניית אתר –

  1. דעו מה אתם צריכים – אל תפנטזו יותר מדי רחוק. זה טוב לחשוב על האופק, אבל החיים קורים כאן, והאופק תמיד אי-שם, באופק. אל תתפזרו, תבינו בדיוק מה הצרכים שלכם. או במילים אחרות תשאלו את עצמכם בכנות – "מדוע אני רוצה אתר אינטרנט?" וגם "מה אני מצפה לקבל מאתר אינטרנט?"
  2. קחו את התשובות לאיש מקצוע – אם האתר שלכם לא מסחרי, כלומר לא קשור לשום עסק, ובעצם זה רק בשביל הכיף, אתם בכלל לא צריכים את המדריך הזה. אם אתם בעלי עסק, והאתר שלכם נועד לשירות העסק, אל תנסו לעשות אותו לבד. תפנו לאיש מקצוע מומחה לקידום ובניית אתרים, תנו לו את רשימת הצרכים שכבר הכנתם, וצאו לדרך.
  3. אל תעצבו איך שמתחשק לכם – בעלי עסקים, כמו כל אחד אחר, הם בעלי טעם משל עצמם. לכל אחד מאיתנו הטעם שלו, אבל כשאתם מקימים אתר לעסק, העיצוב שלו צריך להיות כזה שהוא מפעיל רגשית את הלקוח הפוטנציאלי, ולא אתכם. אז תבינו מיהו הלקוח, מה מפעיל אותו, ואיזה עיצובים יוצרים את האפקט הזה. האתר אולי לא ייראה כמו שפנטזתם בתחילת הדרך, אבל אתם צריכים לענות על הפנטזיה של הלקוח, וזה העיקר.

החוקים של קידום אתרים

  1. אתם חייבים לעשות מחקר – או יותר נכון, איש מקצוע כמו Webinke צריך להוביל את המחקר, כדי שקידום (ובניית) האתר יהיו מבוססים על עובדות ונתונים, ולא גחמות ורעיונות לא מבוססים.
  2. בחרו את הכלי או הכלים הנכונים – יש הרבה פלטפורמות שיווק בימינו. הדרך הנכונה לבחור היא להבין את החיבורים והקישורים בין אופי המוצר שלכם לאופי הפלטפורמה. מה שכן, גוגל ופייסבוק מתאימים כמעט לכל מוצר. כל השאר, בהתאמה.
  3. אל תנוחו על השמרים – במילים אחרות, ברגע שהפרסום התחיל, תעקבו בדריכות אחרי הנתונים הנאספים, תלמדו אותם, תסיקו מסקנות, ובצעו שינויים בפרסום שלכם בהתאם. בצורה זו הפרסומות שלכם יהפכו לחדות ומדויקות יותר ויותר, כך שאותו הסכום יניב יותר תוצאות.

אלו הבסיסים החיוניים לכל בעל עסק שניגש לקידום ובניית אתרים. עכשיו, כשאתם מוכנים יותר, אין למה לחכות. עשו את הרשימה, התחילו במחקר השוק, ופנו ל Webinke כדי להתקדם עם הפרויקט.