פרסום כתבות באתרי חדשות

אם אתם משוטטים באתרי חדשות, אתרי תוכן ואתרים מקצועיים באינטרנט ונתקלים בכתבות שנכתבות על ידי בתי עסק או בעלי מקצוע שונים וחושבים איך תוכלו גם אתם, אז דעו לכם כבר עכשיו שגם אתם יכולים. פרסום כתבות באתרי חדשות היא אינה פרקטיקה חדשה, אלא שלאורך שנים רבות הייתה הפרקטיקה הזאת אפשרית אך ורק עבור ארגונים גדולים שפעלו דרך משרדי יחסי ציבור ומחלקות שיווק עצמאיות. כיום עומדת אפשרות זו גם לרשות עסקים קטנים ובינוניים, שיכולים לפרסם כתבות מקצועיות שמייצרות חשיפה נרחבת לעסק ומאפשרות ממש להגדיל את היקף המכירות ובשורות הבאות תוכלו ללמוד איך עושים את זה.

מה אתם צריכים לעשות כדי לפרסום כתבה באתרי חדשות?

ובכן, פרסום כתבות באתרי חדשות הוא שירות המוצע היום על ידי חברות המתמחות בתחום השיווק באינטרנט. חברות אלה עובדות בדרך כלל עם עשרות ומאות אתרים שונים, החל מאתרים קטנים ומקומיים, דרך מקומונים ואתרי תוכן ארציים וכלה באתרי חדשות גדולים ואתרי החדשות המובילים בארץ. בכדי לפרסם כתבה באתרי החדשות הללו, תצטרכו לפנות לאחת החברות הללו, שתספקנה לכם את שירותי הכתיבה המקצועית בכדי לכתוב את הכתבה בכל נושא שתבחרו ועם הדגשים שתרצו לשלב בה, וכן תדאגנה לפרסם את הכתבה באתרים שתבחרו לפרסם בהם. שימו לב שעלות הפרסום של הכתבה באתרי חדשות נחשבת לגבוהה ביותר בתחום. כך למשל, פרסום כתבה באתר קטן יכול להתבצע בעלות של פחות ממאה שקלים לכתבה, בעוד שפרסום באתרי החדשות הגדולים יכול להגיע לכ-3,000 שקלים ועד 6,000 שקלים ויותר בהתאם לדף הספציפי בו תפורסם הכתבה ומידת הבולטות שתינתן לה.

מה עוד תוכלו להפיק מהפרסום?

הפרקטיקה של פרסום כתבות באתרי חדשות נועדה כמובן להעניק לכם את היכולת לייצר חשיפה רחבה לעסק שלכם ואתם יכולים לקבוע את מידת החשיפה הזאת באמצעות בחירת אתר החדשות הספציפי בו תרצו לפרסם (אתר חדשות ארצי, אתר חדשות של מקומון וכן הלאה), אבל מעבר לעניין החשיפה, תוכלו להפיק גם תועלות בקידום האתר שלכם בגוגל. בתוך הכתבה תוכלו "לשתול" קישור שיוביל לאתר שלכם. קישור זה נקרא קישור נכנס שכן הוא נכנס לאתר שלכם והוא מהווה פרמטר אותו בודקת גוגל בדירוג האתרים השונים על פיו היא מציגה אותם בדפי תוצאות החיפוש. אתרים שיש להם כמות גדולה של קישורים נכנסים ושהקישורים האלה מגיעים בצורה אותנטית ומאתרים נחשבים אחרים, זוכים לקידום מהיר מאוד בדפי תוצאות החיפוש.

מן הסתם, פרסום אחד כזה לא יוכל לשנות עבורכם את תמונת הקידום של האתר, אבל אם תקפידו לבצע פרסומים שונים באתרים שונים ובתדירות משתנה לאורך זמן, תוכלו לראות את האתר שלכם בראש תוצאות החיפוש ולכך יכולות להיות כבר השלכות דרמטיות על השורה התחתונה של העסק, וזה הרי מה שרציתם מלכתחילה.

לשירות פרסום כתבות עם חברת  BEST LINKS בכל אתרי החדשות המובילים לחץ כאן.