למה פרסום בגוגל כל כך כדאי?

בעולם העסקים כיום, מתן שירות, שיווק ומכירה הם חלק בלתי נפרד מהצלחת עסקים. בית עסק שלא נראה ברשת, מפסיד קהל לקוחות עצום. פרסום בגוגל הוא רק אחד האפיקים האפשריים לפרסום באינטרנט, אך יש לו השפעה אדירה על סיכויי ההצלחה של העסק. 

בכל זאת, מדובר במנוע החיפוש הפופולארי והגדול ביותר בכל העולם; אם אתם יכולים לדמיין את זה, קחו בחשבון שכנראה תמצאו את זה בגוגל. הדבר נכון גם לגבי השירות או המוצר שאתם מעוניינים לשווק.

כל מה שצריך לדעת על פרסום בגוגל

  • למה זה כדאי – כעסק, המטרה שלכם היא למשוך לקוחות ולמכור. רוב האנשים המעוניינים במוצר או שירות מסוים יפנו קודם כל לגוגל ויתחילו בעזרתו את החיפוש שלהם. לכן, פרסום בגוגל משמעותו שכאשר הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יקלידו את מילות המפתח הקשורות אליכם, סיכוי גדול יותר שיגיעו אליכם!
  • איך עושים את זה? – לגוגל שני ערוצי פרסום מרכזיים; תוצאות חיפוש ממומנות המופיעות בראש עמוד החיפוש (טיפ קטן; גוגל מאוד אוהב מודעות שמצליחות בזכות עצמן ופחות בעזרת כסף, אבל זה עדיין לא מונע מהמחפשים בגוגל להקליק על המודעות הללו). הערוץ הנוסף הוא מודעות קטנות המופיעות בצד שמאל של עמוד החיפוש. המודעות יופיעו בהקשר למילת המפתח שהוקשה בחיפוש על ידי הגולש.
  • כמה זה עולה – ובכן, זה תלוי, בלקוח בעיקר. כל אדם ישלם לגוגל בהתאם למספר ההקלקות על המודעה. כלומר, ככל שמודעה מוצלחת יותר וגולשים רבים מקליקים עליה יותר פעמים, כך גם התשלום לגוגל יעלה. 

עושים לכם סדר בבלאגן

אנחנו יודעים, אין לכם באמת מושג מאיפה להתחיל. אתם הכי טובים בלנהל את העסק שלכם, אבל אף אחד לא לימד אתכם איך להצליח ברשת. זה הזמן שלכם ליצור קשר עם חברה שתסייע לכם בכל הקשור לקמפיינים של פרסום בגוגל (וברשת בכלל, כדי שלא יקרה מצב שלא יראו אתכם), עם חבילות משתלמות במיוחד במחירים שנוחים לכם. אין לכם זמן להתמהמה, כי בכל דקה שאתם לא נמצאים ברשת האינטרנט – מישהו אחר מרוויח במקומכם!