החשיבות של עמדות רישום לאירוע

כל אירוע בסדר גודל  בינוני וגדול חייב עמדות רישום לאירוע. בין אם מדובר באירוע השקה של ספר, אירוע חברה, כנס, ועידה. אחד הדברים לפיהם בוחנים את איכות הכנס, היא ההתנהלות של כניסת ורישום המשתתפים.

נוכחות של עמדות רישום לאירוע, מבטיחות לכם כי הכול יתנהל כשורה. כך ידעו המוזמנים היכן הם יושבים. אם יש בעיה יטפלו בה. ימצאו פתרונות יצירתיים, כך שכולם יהיו מרוצים, ישבו במקומם וייהנו מהאירוע.

כאשר מדובר באירוע גדול, קשה לצפות ממי שמפיק אותו להיות גם אחראי על קבלת הפנים. זו כוללת הצגת הזמנה, רישום ועדכון בעל האירוע בנוכחים ובמי שנעדר ממנו. כך יוכל לדעת מארגן האירוע בוודאות, מי הגיע, מי נעדר ולהתנהל מולם בהתאם.

עמדות רישום באירוע ודיגי תג חדשני 

כאשר יש אירוע גדול רב משתתפים, בדרך כלל דואגות הדיילות בעמדות רישום האירוע לחלק תגים למשתתפים. יש לזה חשיבות רבה בעיקר עם מדובר על אנשים מאותו תחום עסקי. כך הם יכולים להכיר זה את זה, לחלוק מידע ואולי אפילו לעשות עסקים.

חברת המעניקה פתרונות רישום מתקדמים לאירועים וכנסים, כולל עמדות רישום באירועים, מציגה את דיגי תג, תג דיגיטלי חדשני. התג הזה מעניק לכל המשתתפים באירוע הרשאות והטבות ויצירת תקשורת ישירה עם מארגני הכנס. קבלת מידע ועדכונים ועוד.

זוהי מערכת של שליטה ובקרה המסייעת למארגני הכנס ונציגיו בזמן אמת לפתור בעיות המדווחות להם ע"י המשתתפים.

פתרונות טכנולוגיים באירועים וכנסים

אירועי חברה, ועידות וכנסים אותם יוזמות חברות מובילות במשק, חייבות להתנהל בצורה מושלמת ללא פגמים. כדי שזה יקרה שוכרת היום כל חברה לרגל האירוע, שירות של עמדות רישום לאירוע. את פני המשתתפים מקבלות דיילות ייצוגיות, אשר כבר קיבלו לפני הכנס הדרכה עליו. על התוכן שלו, סוגי הבעיות שהן יכולות להיתקל בהן ומהן הפתרונות הרצויים.

כאשר אדם מגיע לכנס או ועידה או כל אירוע עסקי או אקדמי אחר, הוא רוצה לדעת שהוא מגיע לכנס מאורגן, מסודר ושאם תהיה לו בעיה, ניתן יהיה לקבל עליה מענה בזמן אמת בעמדת הרישום.