איך סטודיו למיתוג יכול לעזור גם לעסק שלכם?

המציאות העסקית במאה ה-21 מציבה אתגרים משמעותיים מאוד לכמעט כל עסק בכמעט כל תחום. התחרות עזה, ובעולם משופע בגירויים מכל הסוגים, לא קל ובעצם קשה ולפעמים כמעט בלתי אפשרי למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים ועוד יותר קשה להישאר בתודעה שלהם. מילת המפתח בדרך להצלחה – כלומר נוכחות קבועה בתודעת הציבור וזיהוי עם ערכים חיוביים – היא מיתוג, והמקום ליצור אותו הוא סטודיו למיתוג.

מה תורם מיתוג לעסק?

מיתוג עסקי הוא תהליך שמבוסס על חקר שוק יסודי ועל אפיון העסק שלכם. התהליך מזהה את היתרונות הייחודיים של העסק שלכם, ועוד לפני כן מאפיין את ה-DNA שלו, כלומר מהם הערכים לפיהם הוא מתנהל, ועל בסיס זה מגבש אסטרטגיה על-מנת לבדל את העסק מהמתחרים הרבים. המטרה היא כמובן ייחודיות – עסק שיש לו אופי ייחודי ואישיות של ממש הוא עסק שקל לזכור, ובנוסף גדלה הסבירות שהלקוחות הפוטנציאליים ירצו לעשות אתכם עסקים.

אילו שירותים מציע סטודיו למיתוג?

אפיון העסק וזיהוי נקודות החוזקה שלו ביחס למתחרים הוא כמובן רק השלב הראשון של מיתוג עסקי. בשלב הבא יתורגם כל הנ"ל לשפה ויזואלית שמשקפת את הערכים של העסק ואת היתרונות שלו, בכדי להבליט אותם ולהביא אותם לידי ביטוי ונוכחות בכל המקומות הרלוונטיים.

חלק משמעותי בשפה הוויזואלית הוא הלוגו – סטודיו למיתוג יעצב עבורכם לוגו זכיר ואהיב, כשבין השאר תוקדש תשומת לב רבה גם לגוונים, גם לטקסט, גם למוטיבים הגרפיים וגם כמובן לחיבור ביניהם. בנוסף יעזור לכם סטודיו למיתוג בין השאר לבנות אתר אינטרנט עם חוויית משתמש איכותית כך שכל מי שמגיע אליו ידע בדיוק מי אתם ולמה כדאי להפוך ללקוחות שלכם, יעצב עבורכם אריזות, מגנטים, שקיות עם הלוגו הנבחר, ניירת למשרד, מוצרי קידום מכירות ועוד.

איך לבחור סטודיו?

על-מנת ליהנות מכל היתרונות של המיתוג לעסק חשוב לבחור נכון את הסטודיו שיבצע עבורכם מלאכה זו. בפרט מומלץ לבחון היטב את תיק העבודות של חברה שמציעה את שירותיה בתחום, וכך להתרשם ישירות מאיכות עבודתה, רצינותה והחיבור הייחודי שהיא מייצרת עם כל לקוח ולקוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *