השירותים השונים שמספקת חברת בטר

בעידן הדיגיטלי לאופי הנוכחות ברשת – גם של עסקים וגם של בני אדם – יש השפעה עצומה. אזכורים שליליים עלולים להרוס קריירה משגשגת שנבנתה בעבודה קשה במשך שנים רבות, ובאופן דומה עסק שמשאיר את הזירה למתחרים שלו עלול לגלות שכל הלקוחות הפוטנציאליים נוהרים אליהם. חברת בטר מספקת מגוון רחב של שירותים מתקדמים לשדרוג הנוכחות הדיגיטלית.

שיפור מוניטין

כשאנחנו רוצים לברר מידע לגבי אדם מסוים או חברה, בחלק גדול מאוד מהמקרים אנחנו מקלידים את השם שלהם בגוגל. כתבה שלילית או פוסט ברשת חברתית שכולל שיימינג כלפי אדם או חברה עלולים לפגוע במידה חמורה במוניטין. בהקשר זה כדאי לזכור שרוב הגולשים מאמינים כמעט לכל מה שכתוב באינטרנט, כך שהנזק עלול להיות בלתי הפיך.

חברת בטר מסייעת בשיקום המוניטין, כשבמידת הצורך ננקטים צעדים מידיים שמונעים מראש את הנזקים. השירות כולל מגוון כתבות מפרגנות באתרים מובילים ובבלוגים פופולריים כך שהשיימינג יידחק אל מחוץ לדפי התוצאות הראשונים.

קידום אתרים אורגני עם חברת בטר

גם כשמבצעים קידום אתרים אורגני כדאי לעשות זאת עם חברה כמו בטר שכבר צברה ניסיון רב בתחום. הקידום כולל 3 אפיקי פעולה: אופטימיזציה טכנית של האתר, העשרתו בתכנים רלוונטיים ובניית פרופיל קישורים מסיבי.

לגבי הרכיב השלישי, הדגש העיקרי הוא יצירת קישורים אך ורק מאתרים שגוגל מייחס להם סמכותיות ואמינות, ושבנוסף ישנה זיקה הדוקה בינם לבין האתר המקודם. במסגרת העשרת האתר בא לידי ביטוי גם בידע הנרחב של אנשי חברת בטר בכל הנוגע לעיצוב חוויית משתמש מיטבית.

קידום ממומן בגוגל

מבחינה טכנית, העלאת מודעות לגוגל היא פעולה פשוטה. יחד עם זאת רק כשמבצעים את הפרסום עם חברה כמו בטר שמיומנות מאוד גם בבחירת כותרות אטרקטיביות ותיאורים מניעים לפעולה אפשר למצות את המהלך. דגש חשוב נוסף הוא בחירה מושכלת של הצעות מחיר, כך שגם במסגרות תקציב צנועות ניתן יהיה להגיע למספר רב של גולשים ובפרט אלה שיש סיכוי משמעותי שיהפכו ללקוחות. בהקשר זה כדאי לדעת שבטר היא חברה מנוסה מאוד בתחום ועל כן העלות לכל ליד תהיה נמוכה במיוחד.