איך להפוך דיסק און קי למוצר קידום מכירות אפקטיבי?

דיסק און קי – או כפי שיש לומר בעברית תקנית, החסן נייד – הוא אחת ההמצאות הישראליות היותר מרשימות ולא בכדי הוא מככב בכל רשימת הישגים כחול-לבן. התקן הזיכרון הקטן והפרקטי להפליא פותח ע"י חברה בשם M-systems שבראשה עמד אחד מאבות ההיי-טק הישראלים, דב מורן, וחדר לשוק לראשונה ב-1999. בתחילת הדרך נפח הזיכרון של ה-Disk On Key (כלומר מחזיק מפתחות שהוא בעצם גם דיסק נייד) עמד על 8-32 מגה בייט, אולם השכלולים הטכנולוגיים הרחיבו במהירות את יכולת האחסון וכיום הדגמים הנפוצים ביותר הם אלה שמציעים אחסון בנפח של 16GB עד 64GB (וישנם גם החסנים ניידים בנפח של טרה בייט!)

כדאי לדעת שכל דיסק און קי יכול לשמש גם כמוצר קידום מכירות.

מה כולל השירות של הפיכת דיסק און קי למוצר קידום מכירות?

ישנם שני מרכיבים בהפיכתו של ה-Disk On Key למוצר קידום מכירות: המרכיב הטכני והמרכיב העיצובי.

המרכיב הטכני כולל נעילה של החומר המוטען על הדיסק כך שאי אפשר יהיה למחוק אותו, טעינה של מערכת הפעלה (כולל Boot) ובמידת הצורך גם הקמת דפי נחיתה ייעודיים כך שניתן יהיה לנצל את ההחסן הנייד לטובת גיוס לקוחות חדשים ושימור לקוחות קיימים. דגש נוסף מבחינה זו הוא בחירת דיסק איכותי כך שהוא יישמר היטב לאורך זמן רב.

המרכיב העיצובי מאפשר למתג את ה-Disk On Key בהתאם למיתוג של העסק שמבקש לקדם את עצמו באמצעות מוצר זה. מבחינה זו האפשרויות רבות מאוד ומגוונות להפליא, וכוללות בין השאר דגמי עץ (שעליהם חרוט הלוגו של העסק ושמו, ואם תרצו גם פרטים נוספים), דגמי מתכת בשלל צבעים (שגם עליהם באופן טבעי מופיעה חריטה איכותית של שם העסק) ועוד.

מה זה וובקי?

וובקי הוא דיסק און קי ייחודי שמיד עם חיבורו למחשב מעלה על המסך של המשתמש את האתר של בעל העסק שעומד מאחורי הוובקי – כך שמדובר בכלי שיווקי אפקטיבי מאין כמותו. שירות משלים לוובקי הוא בניית דף נחיתה אפקטיבי שייצור מיד את הרושם הרצוי אצל כל לקוח פוטנציאלי.