איתור כספים אבודים – מהלך אחד שמשנה את כללי המשחק המשפחתיים 

היכולת שלכם לנהל את ענייני הבית הכלכליים לאורך זמן, במיוחד במדינה בה יוקר המחייה הוא פקטור כל כך מהותי, היא כמעט ומוגבלת. אלא אם אתם זוכים למשכורות מפנקות, סביר שתמצאו את עצמכם בשלב כזה או אחר בחיים, נדרשים לקבל סיוע כלכלי על מנת להתמודד עם אירועים שונים בחיים. במקום לפנות למערכת הבנקאית על מנת לקבל הלוואות רבות, אתם יכולים להשקיע את המשאבים שלכם בתהליך איתור כספים אבודים וכך לגלות האם ישנם משאבים פיננסיים שונים ששייכים לכם ואתם לא מודעים לקיומם. תהליך זה יחזיר את השליטה לידיים שלכם ויאפשר לכם לשמור על משק הבית שלכם גם בתקופות קשות יותר.

שלוש סיבות מעולות להתחיל בעבודת איתור כספים אבודים

  1. לקראת אירוע משפחתי גדול – אם אתם צריכים להשקיע כספים רבים בחתונה או בבר המצווה של הילד, אתם צריכים שיהיו לכם מקורות כלכליים לסיוע ולליווי בתהליך.
  2. במידה ואתם מתמודדים עם אירוע רפואי מורכב – אף פעם אי אפשר לדעת מה ילד יום, בכל מה שנוגע לבעיות בריאות קשות של אחד מבני המשפחה. ועל כן, חיוני להחזיק במידע על מקורות כספים שאיתם תוכלו להציע טיפול ראוי לכל אחד מבני המשפחה שלכם ובכל עת.
  3. הכנות לקראת תקופת הפרישה – ברגע שאתם יוצאים לפנסיה, המקורות הכלכליים שלכם הולכים ומצטמצמים, למול צרכים רפואיים הולכים וגדלים. ולכן, חיוני להתכונן כראוי לתקופה זו ולאפשר לעצמכם להנות מהחיים במחצית השנייה של החיים.

כסף לא גדל על העצים – אבל הוא יכול להתחבא

סביר מאור להניח שאתם לא יודעים הכל על החיים הפיננסיים שלכם. במיוחד לא אם עבדתם בכמה מקומות עבודה או שאתם לא ממש טובים במעקב אחרי כספים. ולכן, עבודת איתור כספים אבודים היא אלמנט קריטי ביכולות הניהול המקצועית של העתיד שלכם ושל הילדים שלכם ואתם ממש לא רוצים לזלזל בחשיבותה. הבחירה לצאת לדרך עם איתור כספים אבודים, היא אם כך, ההחלטה הפיננסית הכי חשובה שאתם יכולים לקחת לטובת החיים והעתיד שלכם.