כך תבחרו חבילת אחסון אתרים

אם יש לכם אתר ואתם מחפשים חבילת אחסון אתרים טובה ומשתלמת, כדאי שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר איך לבחור את החבילה המתאימה ביותר לצרכים שלכם

קצת על אחסון אתרים

רשת האינטרנט נכנסה לכל תחום בחיינו ובהתאם לכך, לכל עסק או מטרה יש אתר. את האתרים האלו יש לאחסן על שרת אמין ולשם כך אנו פונים לחברות המתמחות במתן שירות אחסון על שרתים שלהן. לכל חברה יש תנאי שירות משלה, ציוד לפי בחירתה ומן הסתם, גם מחירון משלה. 

התאמה לצרכים

רגע לפני שנעסוק בצרכים הכללים מחבילת האחסון, חשוב להתייחס לצרכים אישיים של כל אתר. אז ראשית, חשוב לבחור חבילת אחסון אתרים בהתאם לנפח הנחוץ לאתר, כדי שלא תשלמו על נפח גדול יותר מהנחוץ. כמו כן, במידה ואתם זקוקים לשירות נוסף בשביל האתר שלכם, חשוב לבדוק אם חבילת האחסון כוללת אותו ובמידה ולא, מהן האפשרויות לקבלת השירות בנוסף לחבילה.

האחסון עצמו

כאמור, כל חברה מחזיקה ציוד שונה עם איכות ואמינות שונות ולכן חשוב לבחור לא רק את החבילה עצמה, אלא גם את האמינות של הציוד. זאת, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהאתר שלכם יישאר באוויר באופן יציב ולא תצטרכו לרדוף אחרי נציגי החברה לטיפול בתקלות לעתים קרובות.

ניטור 

כל מכשיר אלקטרוני חשוף לתקלות, גם אם הוא הטוב והאמין ביותר. ניטור קבוע של השרתים מאפשר לחברה לקבל מידע בזמן אמת על מצב השרתים שלה וכך, במידה ויש בעיה, היא יכולה לטפל בה באופן מידי ועוד לפני שהגולשים ירגישו בכך. כך יישמר הרצף של הגלישה באתר שלכם.

גיבויים

לעתים קורה, שבשל פריצות לאתר או בשל טעויות אנוש, נמחק מידע חשוב מהאתר ובמידה והוא לא מגובה, המחיקה עלולה לגרום לנזק גדול לבעלי האתר. היות שכך, חשוב לבחור חבילת אחסון אתרים שכוללת גם גיבוי קבוע של המידע. כך, גם אם נמחק מידע, ניתן לשחזר אותו מהר ובקלות ולמנוע את הנזקים האפשריים כתוצאה מאבדן המידע.